Tesla Automotive

ZAPALOVACÍ SYSTÉMY

TESLA BLATNÁ je největším evropským výrobcem zapalovacích kabelů a současně je jedním z hlavních dodavatelů dalších dílů zapalování v celé Evropě. TESLA nabízí 50 let zkušeností v oblasti zapalovací techniky, více než 1 500 dílů pro zapalovací systémy vozidel a takřka 100% pokrytí vozidel provozovaných v Evropě a v sousedních zemích.

AUTOMOBILOVÉ ŽÁROVKY A POJISTKY

TESLA je značkou pro automobilové žárovky již od začátku druhé poloviny 20. století. Všechny automobilové žárovky TESLA výrazně zvyšují bezpečnost řidičů - maximalizují jejich viditelnost a snižují riziko dopravních nehod. Bezpečnost Vašeho vozu vyžaduje ale více než kvalitní osvětlení. TESLA také nabízí nejrozsáhlejší sortiment automobilových pojistek na trhu - přes 1 000 položek pojistek různé konstrukce v hodnotách od 0,5 A do 500 A pro osobní automobily, nákladní vozidla i motocykly.

DATA SUPPLIER

Kvalitě a úplnosti dat věnujeme stejnou pozornost jako kvalitě našich výrobků. I proto se TESLA stala v roce 2006 první firmou ze střední a východní Evropy, jejíž produkty se objevily v databázi TecDoc. V současné době najdete v této databázi 3 000 výrobků se značkou TESLA pro více než 60 000 modelů automobilů.

NOVINKY

Automechanika Istanbul 2023

Ve dnech 8.-11. 6. 2023 se v Istanbulu koná největší výstava věnovaná náhradním dílům pro automobily v Turecku. Navštivte naši expozici na výstavišti TUYAP. Na veletrhu představíme celou řadu novinek v našem širokém sortimentu. Máte-li již nyní zájem o setkání, kontaktujte nás.

Rubrika: Automotive
11.1.2023

Zapalovací svíčky

Na začátku dubna jsme na vybraných trzích představili náš nový sortiment - zapalovací svíčky pod obchodní značkou TESLINE.

Na sortiment zapalovacích dílů se zaměřujeme již více než 50 let. Jsme největšími výrobci zapalovacích kabelů, nabízíme jeden z nejširších sortimentů zapalovacích cívek a jako jedna z mála firem nabízíme i ucelený sortiment koncovek na cívky. Sortiment zapalovacích svíček tak přesně zapadá do oblasti, kde díky našim znalostem a zkušenostem dlouhodobě vystupujeme jako jeden z největších dodavatelů.

Spark plugs

At the beginning of April, we introduced in selected markets our new product line - spark plugs under the TESLINE brand.

We have been focusing on the ignition technology for more than 50 years. We are the leading manufacturer of ignition cables, offer one of the largest assortments of ignition coils and are one of the few companies to offer a comprehensive range of coil-on-plug boots. The spark plugs thus fit exactly into the area where we have long been one of the top suppliers thanks to our knowledge and experience.

Cвечи зажигания

В начале апреля мы представили на отдельных рынках новую линейку - свечи зажигания под маркой TESLINE.

Уже более 50 лет мы уделяем особое внимание ассортименту деталей системы зажигания. Мы являемся крупнейшими производителями проводов зажигания, предлагаем один из самых широких ассортиментов катушек зажигания и являемся одной из немногих компаний, предлагающих полный ассортимент наконечников для катушек. Таким образом, свечи зажигания в точности вписываются в область,в которой мы уже давно занимаем позицию одного из крупнейших поставщиков благодаря нашим знаниям и опыту.

Rubrika: Automotive
13.4.2023

Nový e-shop

S radostí Vám oznamujeme, že od 09.05.2023 spouštíme nový e-shop.

Skoro 3.000 výrobků pod značkou TESLA si nyní můžete koupit i online z pohodlí domova za pár minut. Sortiment zahrnuje zapalovací kabely, zapalovací cívky, koncovky cívek, automobilové žárovky a pojistky. To vše přímo z našeho skladu. Naším cílem je, abyste s námi byli maximálně spokojeni. Nenabízíme pouze kvalitní výrobek. Nabízíme i podporu přímo od výrobce a kvalitní servis. Kdykoli se na nás můžete obrátit s jakýmkoli obchodním či technickým dotazem. Odpovíme, prověříme, vyřešíme… Jsme zde pro Vás a děkujeme Vám za zájem o naše výrobky.

Rubrika: Automotive
27.4.2023